Nie szukaj daleko, dobra szkoła jest całkiem blisko

8 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwartych Drzwi, w którego przygotowanie zaangażowało się wielu nauczycieli, uczniów oraz samorząd szkolny. W tym dniu gościliśmy w progach  naszej szkoły gimnazjalistów wraz z rodzicami, którzy mogli zapoznać się z ofertą naszej placówki. Pani dyrektor Jolanta Popłońska serdecznie powitała przybyłych gości i przedstawiła ofertę kształcenia oraz zasady rekrutacji. Następnie uczniowie z poszczególnych klas zaprezentowali w ciekawy sposób swoje kierunki kształcenia, pokazując jak wygląda nauka w naszej szkole na poszczególnych profilach i jaka panuje atmosfera. Wszyscy goście mieli również możliwość obejrzeć szkołę, nasze klasopracownie, internat, boisko Orlik oraz wystawę maszyn ogrodniczych.

Dziękujemy wszystkim gimnazjalistom i ich rodzicom za wizytę w naszej szkole i gorąco zapraszamy! Mamy nadzieję, że udało się poczuć niepowtarzalną atmosferę, która u nas króluje!!!

 Na wszystkich czekamy z niecierpliwością! Nasze drzwi zostały otwarte!

dzie otwartych drzwi 4 20180424 1747098201

Zapraszamy do galerii