Wydaje się, jakby to było wczoraj, gdy przyjeżdżaliśmy do Schkeuditz i rozpoczynaliśmy praktyki w Lipsku... miesiąc upłynął nam błyskawicznie. Nauczyliśmy się wielu ciekawych rzeczy, które na pewno przydadzą nam się po ukończeniu szkoły podczas pracy w wymarzonym zawodzie :) Odebraliśmy certyfikaty ukończenia praktyk oraz Europass, które są honorowane w całej Unii Europejskiej. Dziękujemy naszym opiekunom z firmy Vitalis - pani Małgorzacie Woronie i panu Martinovi Kozlowsky'emu za serdeczne przyjęcie i codzienne wsparcie podczas trwania praktyki. Dziękujemy również panom: Kamilowi Ciszewskiemu i Konradowi Rawskiemu, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem podczas pobytu w Niemczech oraz dokumentowali cały wyjazd, robiąc zdjęcia i pisząc relacje. Wróciliśmy już do Polski, a teraz udajemy się na zasłużony wakacyjny odpoczynek :) Pozdrawiamy!

dzie 26 ostatni 1 20170804 1071610972

Zapraszamy do galerii

W tym tygodniu dla odmiany popracowaliśmy trochę na świeżym powietrzu :) zajmowaliśmy się podłączaniem kamer monitoringu zlokalizowanych w miejscu naszych praktyk. Okazuje się, że informatycy też muszą czasem popracować trochę fizycznie... na szczęście poradziliśmy sobie znakomicie :)

dni 22 25 6 20170804 1540874902

Zapraszamy do galerii

W ostatni weekend naszego pobytu w Niemczech nie próżnowaliśmy :) w sobotę wybraliśmy się do zoo w Lipsku. Ogród Zoologiczny jest jednym ze starszych obiektów tego typu na świecie – został założony w 1878 roku. Na powierzchni 26 ha prezentowane jest tu ok. 900 gatunków zwierząt. W niedzielę pojechaliśmy do miasteczka Halle (Saale), które może się poszczycić jednym z najlepiej zachowanych zespołów staromiejskich wśród dużych miast Niemiec. Zobaczyliśmy m.in. zamek Moritzburg z XVI wieku oraz katedrę z XIV wieku (Dom zu Halle).

dzie 20 i 21 1 20170804 1568638195

Zapraszamy do galerii

W tym tygodniu odpoczęliśmy od zwiedzania i całkowicie poświęciliśmy się pracy :) efektem jest zaprojektowanie i wdrożenie w pełni funkcjonalnej sieci komputerowej. Na zdjęciach ostatnie poprawki - wszystko już działa :)

dni 15 19 1 20170803 1955893596

Zapraszamy do galerii