Wydaje się, jakby to było wczoraj, gdy przyjeżdżaliśmy do Schkeuditz i rozpoczynaliśmy praktyki w Lipsku... miesiąc upłynął nam błyskawicznie. Nauczyliśmy się wielu ciekawych rzeczy, które na pewno przydadzą nam się po ukończeniu szkoły podczas pracy w wymarzonym zawodzie :) Odebraliśmy certyfikaty ukończenia praktyk oraz Europass, które są honorowane w całej Unii Europejskiej. Dziękujemy naszym opiekunom z firmy Vitalis - pani Małgorzacie Woronie i panu Martinovi Kozlowsky'emu za serdeczne przyjęcie i codzienne wsparcie podczas trwania praktyki. Dziękujemy również panom: Kamilowi Ciszewskiemu i Konradowi Rawskiemu, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem podczas pobytu w Niemczech oraz dokumentowali cały wyjazd, robiąc zdjęcia i pisząc relacje. Wróciliśmy już do Polski, a teraz udajemy się na zasłużony wakacyjny odpoczynek :) Pozdrawiamy!

dzie 26 ostatni 1 20170804 1071610972

Zapraszamy do galerii