16 października 2017r. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej. Z tej okazji Pani Dyrektor Jolanta Popłońska złożyła wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia, a uczniowie, pod kierunkiem pani Iwony Strulak i pani Joann Kwiatkowskiej, przygotowali program artystyczny „Ze szkolnej ławy”. Artyści  wykazali się pomysłowością i poczuciem humoru. Realia życia szkoły ujęte w scenki kabaretowe przeplatały się utworami muzycznymi, podkreślającymi radosny charakter tego dnia.

W przedstawieniu wzięli udział: Julia Woźniak, Kinga Włodarska, Katarzyna Sypuła, Sandra Tołczyk, Klaudyna Wieteska, Piotr Makowski, Marek Pudełko, Kornelia Śniegucka, Julia Kamińska, Mateusz Tulin, Hubert Pergał, Wojciech Śliwiński, Damian Goc, Seweryn Potentas, Michał Kołacz i Karol Koziński.

Autor tekstu: Joanna Kwiatkowska

dzie nauczyciela 2017 2018 szkoa 22 20171018 1582095335

Zapraszamy do galerii