Dnia 1.12.2017r. uczniowie klas II ZSZ, III ZSZ, 4TE, 4TO i 4TI uczestniczyli w spotkaniu z mł. asp. Tomaszem Węgrem oraz asp. sztab. Grzegorzem Malarowiczem – policjantami Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej – dzielnicowymi naszego miasta.

Tematem pogadanki była odpowiedzialność prawa nieletnich (w przypadku klas II ZSZ) oraz osób pełnoletnich (pozostałe klasy). W czasie spotkania został poruszony również temat agresji i przemocy wobec rówieśników, pracowników szkoły oraz innych osób. Policjanci bardzo dużo czasu poświęcili tematowi bezpieczeństwa na drodze, konsekwencjom prowadzenia auta po spożyciu alkoholu lub środków odurzających.

W trakcie spotkań funkcjonariusze odpowiadali na pytania które nurtowały naszych uczniów.

Policjanci przyłączyli się również do naszej akcji "Wkręć się w pomaganie" przywożąc cały worek plastikowych korków. 

Autor tekstu: Karolina Kotecka

spotkanie z funkcjonariuszami policji 2 20171205 1043015344

Zapraszamy do galerii