30 listopada 2017r. reprezentacja naszej szkoły zajęła trzecie miejsce w wojewódzkim półfinale  w piłce ręcznej dziewcząt, który odbywał się  w ramach Licealiady w Skierniewicach. W zawodach wzięły udział drużyny z Łowicza, Kutna i Skierniewic.

Reprezentacja  naszej szkoły walczyła  we wszystkich meczach do ostatniej minuty, a każda bramka zdobyta przez zespół okupiona była ogromnym poświęceniem. Nasze dziewczyny nieznacznie uległy reprezentacji Kutna 6-7. W finale znacznie pokonały zespół z Łowicza 10-4.

Nasze szczypiornistki przygotowane przez pana Andrzeja Ziółkowskiego wystąpiły  w składzie:

 • Kamińska Jolanta
 • Rupiewicz Roksana
 • Winiarska Eliza
 • Chrzanowska Monika
 • Śniegucka Kornelia
 • Jakóbiak Paulina
 • Karpińska Adrianna
 • Wodnicka Klaudia
 • Nowocin Dominika
 • Pyrzak Monika
 • Siedlecka Weronika
 • Bednarska Edyta

Gratulujemy  zawodniczkom!

iii miejsce zawodniczek zsp w biaej rawskiej w wojewodzkim pofinale piki rcznej dziewczt 2 20171220 1811742532

Zapraszamy do galerii