Dnia 14 lutego , na całym świecie obchodzone było dzień zakochanych, w czasie którym miłości i radości nie było końca. W naszej szkole także obchodziliśmy to święto. Młodzież wzięła udział w zabawie zorganizowanej przez samorząd uczniowski, każdy uczeń ubrany w odcienie czerwieni , mógł cieszyć się beztroską i obchodzić Walentynki, nie będąc odpytywanym przez nauczycieli. Jednak czymże by były Walentynki, gdyby nie kartki walentynkowe? W szkole otworzono ,, pocztę walentynkową ", dzięki której każdy, kto chciał okazać swej drugiej połówce jak ją kocha lub potajemnie żywi do kogoś uczucia, miał okazję wysłać moc ciepłych słów w postaci kartki (zrobionej własnoręcznie lub zakupionej w sklepiku szkolnym). Jak w ubiegłym roku biblioteka szkolna zorganizowała: fotobudkę, w której każdy chętny mógł zrobić sobie walentynkowe zdjęcie. Natomiast nasz samorząd zaproponował odrobinę słodyczy i w czasie długiej przerwy rozdał słodkie lizaki.

walentynki 2018 4 20180222 1363675900

Zapraszamy do galerii