21 marca 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej odbyły się Targi Edukacyjne dla tegorocznych absolwentów gimnazjów. Nasza szkoła wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom uczniów zaprezentowała swoją atrakcyjną ofertę edukacyjną. Uczniowie i nauczyciele promujący szkołę udzielali licznym zainteresowanym gimnazjalistom dokładnych informacji o kształceniu i działalności szkoły, odbywanych praktykach i wielu atrakcyjnych możliwościach przyszłego zatrudnienia. Rozdawali ulotki i zachęcali do kontynuowania nauki w naszej szkole. Dla odwiedzających przygotowaliśmy również ciekawe gadżety i nowy informator o szkole.

Naszą placówkę w tym roku promowali: pani dyrektor Jolanta Popłońska, pani Iwona Strulak, pani Luiza Szczurkiewicz, uczniowie: Karolina Dudek, Weronika Rybak, Artur Męczyński, Adrian Muranowicz, Klaudyna Wieteska, Paulina Jakubiak, Katarzyna Sawicka, Michał Kołacz.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy do Nas 8 kwietnia na Dzień Otwarty!

Czekamy na Was!!!

Wybierz naszą szkołę! To dobra lokata na przyszłość!!

Autor tekstu: Iwona Strulak

targi edukacyjne 2018 2 20180322 1176613219

 

Zapraszamy do galerii