27 marca 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Rawie Maz. odbyło się spotkanie wielkanocne. W starostwie pojawiło się wielu zaproszonych gości, którzy mieli okazję skosztować typowo wielkanocnych potraw. Nasi uczniowie: Jagoda Bartosiak, Patrycja Włodarska, Patryk Matuszewski pod kierunkiem pani Iwony Strulak i Luizy Szczurkiewicz przygotowali wielkanocne aranżacje stołów, zadbali o każdy detal, który dodał uroku i dodatkowo podkreślił atmosferę tego spotkania. Ważnym akcentem kompozycji na świątecznym stole stały się kwiaty – żonkile. Oprócz wyżej wymienionych uczniów, zaproszonych gości obsługiwali: Paulina Jarecka, Piotr Makowski, Mateusz Grabski. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie doskonale wykonywali swoje obowiązki, wykazali się wysoką kulturą osobistą i profesjonalizmem. Również goście docenili wysiłek naszych uczniów, nie szczędząc im miłych i ciepłych słów.

Autor tekstu: Iwona Strulak

spotkanie wielkanocne catering 11 20180331 1243939618

Zapraszamy do galerii