W dniach 15-16 marca 2018r. uczniowie kl. II TO i I TO wraz z opiekunami Elżbietą Jankowską i Luizą Szczurkiewicz wyjechali na Międzynarodowe Targu Techniki Rolniczej – Agrotech Kielce.

Wyjazd był połączony ze zwiedzaniem zabytków Kielc i wejściem drogą królewską na św. Krzyż w Górach Świętokrzyskich. Dużą atrakcją było zwiedzanie Kadzielni, Karczówki, Pałacu Biskupów z pięknymi ogrodami i zabytków klasztoru na św. Krzyżu oraz Dworku Stefana Żeromskiego i Szklanego Domu. W drugim dniu uczniowie wzięli udział w największej w Polsce wystawie ciągników i maszyn rolniczych z 24 krajów organizowanych w 11 halach wystawienniczych. Uzupełnieniem targów były prezentacje, atrakcyjne niespodzianki, konferencje i konsultacje z ekspertami.

Uczniowie i nauczyciele mieli możliwość poszerzania fachowej wiedzy oraz przywieźli pomoce dydaktyczne w postaci ulotek czy płyt, które będą wykorzystane na zajęciach z przedmiotów zawodowych.

wyjazd w gory witokrzyskie i na targi agrotech kielce 1 20180331 1669695536

Zapraszamy do galerii