28 marca 2018r.  w naszej szkole został wystawiony program wielkanocny, pt. „Alleluja- Miłość trwa”. Został on ciepło przyjęty przez młodzież,  nauczycieli i nagrodzony gromkimi brawami.  Pani Dyrektor Jolanta Popłońska złożyła wszystkim życzenia radosnych, rodzinnych Świat Wielkiej Nocy  i skierowała szczególne podziękowania do występujących uczniów, wśród których znaleźli się:   

Anita Rokitka – I LO
Kamila Kostrzewska- I LO   
Sylwia Strojek – I LO
Julia Tkaczyk – I LO
Julia Kamińska – I TE          
Jakub Wasążnik – I TE         
Mateusz Tulin – ITO 
Julka Woźniak- II LO
Klaudyna Wieteska- II LO   
Katarzyna Sypuła – II LO     
Monika Gawin – II TE          
Kamila Dubińska – II TE      
Bartłomiej Tazbir – II TE     
Michał Kołacz – II TI
Magdalena Piecuch- III TE   
Katarzyna Sawicka- III TE   
Marta Siniarska- IV TE         
Seweryn Potentas- IV TI       

przedstawienie wielkanocne w szkole 27 20180403 2099817774

Zapraszamy do galerii