27 kwietnia odbyła się w naszej szkole akademia z okazji pożegnania absolwentów. W uroczystości uczestniczyli: Dyrekcja Szkoły, Rodzice, Wychowawcy klas maturalnych, Nauczyciele, Rodzice, Maturzyści oraz Uczniowie klas przedmaturalnych, którzy przygotowali akademię.

Na początku głos zabrała Pani Dyrektor Jolanta Popłońska i podziękowała maturzystom za wspólnie spędzone lata, za każde dobre słowo oraz za wszystkie osiągnięcia i działania na rzecz szkoły. Życzyła również powodzenia na egzaminie maturalnym, ale także właściwego wyboru dalszej dogi.

Po przemówieniu Pani Dyrektor maturzyści przekazali Sztandar Szkoły młodszym kolegom i złożyli uroczyste ślubowanie.

Potem nadszedł czas na wręczenie nagród, wyróżnień oraz podziękowań za trzy lub cztery lata nauki, za sukcesy i osiągnięcia w nauce, sporcie, za zaangażowanie w życie szkoły.    
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

 • Aleksandra Świdnicka – III LO

 • Martyna Kordel- III LO

 • Roksana Sobczak- III LO

 • Martyna Wieteska – III LO

 • Angelika Szcześniak- IV TE

 • Paulina Wielechowska- IV TE

 • Marta Siniarska- IV TE

 • Monika Skoneczna- IV TE

 • Aleksandra Bińkowska- IV TE

 • Edyta Stańczyk – IV TE

 • Agata Potrzebowska- IV TI

 • Klemantyna Trzcińska- IV TO          

Następnie głos zabrali reprezentanci maturzystów, którzy podziękowali dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za cierpliwość i wytrwałość w prowadzeniu do celu, za dobre słowo, zachętę do pracy, gdy nic się nie udawało, i pochwałę, gdy wszystko szło dobrze.

Koledzy z klas młodszych przygotowali dla absolwentów program artystyczny, w którym wiersze przeplatane były utworami muzycznymi i scenką kabaretową. Wszystkim absolwentom wręczyli pamiątkowe, drobne upominki.

Drodzy Maturzyści,
Życzymy jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym oraz wielu sukcesów w dalszym życiu prywatnym i zawodowym :)

Nigdy też nie zapominajcie o tym, co przeżyliście w ciągu lat nauki w murach naszej szkoły.

zakoczenie klas maturalnych 7 20180508 1464993129 

Zapraszamy do galerii