12 grudnia odbyła się II edycja „Szkolnego Przeglądu Talentów”. Celem imprezy było promowanie pasji, zainteresowań i talentów naszych uczniów. Uczestnicy prezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie, kabaretowe, muzyczne. Występy oceniały: pani dyrektor Jolanta Popłońska oraz pani pedagog Dorota Idzikowska. Wyniki przeglądu: I miejsce: Sandra Tołczyk z klasy I LO – śpiew oraz Michał Pępkiewicz z klasy IV TO – gra na akordeonie. II miejsce – Aleksandra Bińkowska z klasy III TE – recytacja III miejsce - grupa kabaretowa z klasy I LO w składzie: Julia Woźniak, Kinga Włodarska, Michał Potrzebowski, Piotr Makowski. Wyróżnienia otrzymały: Magdalena Piecuch, Katarzyna Sawicka i Katarzyna Sypuła. Gratulujemy! :) Zwycięzcy oraz wyróżnieni uczestnicy otrzymali nagrody książkowe, dyplomy, a pozostali słodkie upominki. Dekorację przygotowała Klementyna Trzcińska - uczennica klasy III TO. Organizatorkami przedsięwzięcia były panie: Anna Kowalska oraz Iwona Strulak.

ii szkolny przegld talentow 1 20161219 1375660893

Zapraszamy do galerii