Kadra ZSP w roku szkolnym 2017/2018

  1. Popłońska Jolanta - dyrektor, informatyka
  2. Kowalska Małgorzata - wicedyrektor, podstawy przedsiębiorczości, informatyka, bezpieczeństwo i higiena pracy
  3. Adamski Mateusz - religia
  4. Ciszewski Kamil - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe ogrodnicze
  5. Dawidowicz Katarzyna - język niemiecki
  6. Dziedzic Barbara - biologia, wychowanie fizyczne
  7. Góraj Małgorzata - przedmioty zawodowe ekonomiczne, informatyka, przedmioty zawodowe informatyczne
  8. Idzikowska Dorota - pedagog szkolny
  9. Jankowska Elżbieta - chemia, przedmioty zawodowe ogrodnicze
  10. Kata Danuta - język polski
  11. Kopka Alicja - język rosyjski
  12. Kotecka Karolina - przedmioty zawodowe informatyczne, obowiązki bibliotekarza
  13. Kowalska Anna - obowiązki bibliotekarza, wychowanie do życia w rodzinie, język polski, wiedza o kulturze
  14. Krawczyk Alina - język polski
  15. Kwiatkowska Joanna - historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
  16. Libera Beata - geografia, przedmioty zawodowe hotelarskie i architektury krajobrazu
  17. Łysoniewska Lidia - geografia, historia, historia i społeczeństwo
  18. Machałowska Wioletta - język angielski
  19. Majewska-Lisowska Małgorzata - język angielski
  20. Michałowska-Zys Krystyna - przedmioty zawodowe ekonomiczne
  21. Mitko-Lesiak Małgorzata - fizyka, chemia, matematyka
  22. Olewińska Zofia - kierownik internatu, wiedza o kulturze
  23. Pazura Renata - przedmioty zawodowe ekonomiczne
  24. s. Pietruszka Renata - religia
  25. Połeć Marita - przedmioty zawodowe ogrodnicze
  26. Popłońska Karolina - język rosyjski (urlop zdrowotny)
  27. Potrzebowska Renata - matematyka
  28. Przybyłek Henryka - przedmioty zawodowe ogrodnicze
  29. Rawski Konrad - przedmioty zawodowe informatyczne
  30. Skrętowska Marlena - matematyka
  31. ks. Słomiński Grzegorz - religia
  32. Strulak Iwona - obowiązki bibliotekarza, język polski, edukacja dla bezpieczeństwa
  33. Strzelczyk Ewelina - język rosyjski
  34. Szczurkiewicz Luiza - przedmioty zawodowe ogrodnicze
  35. Wilkoszewska Agata - wychowawca internatu
  36. Zabłocki Andrzej - przedmioty zawodowe ogrodnicze
  37. Ziółkowski Andrzej - wychowanie fizyczne
  38. Zys Lidia - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe ogrodnicze